https://www.high-endrolex.com/17

Domov se zvláštním režimem

Domov pro seniory

OHLÉDNUTÍ ZA ČÁRAMI

Venku jaro v plném rozkvětu, ale respírium DOMOVA MODRÝ KÁMEN ovládli 29. 4. 2015 pavouci, sovy a netopýři, ale hlavně čarodějnice, baby a ježibaby. Třicet tři domácích a šest přespolních babic tu mělo už 12. čarodějný bál. Nechyběla dobrá muzika, bohatý program a všudypřítomná dobrá nálada.

Pravý kouzelník, mistr republiky, Ondřej Sládek všechny udivoval svými triky a kouzly. Na závěr svého vystoupení potěšil děti i dospělé vytvářením rozličných zvířátek z nafukovacích balonků. Soubor FURIANT zas okouzlil krásnými kroji a svým tanečním uměním. Po dobu dvou hodin si všichni mohli z plna hrdla zpívat s hudebníkem Pavlem Burešem. Bavili se mladí i staří.

Skoro všichni účastníci museli vynaložit nějaké úsilí, aby si připravili vhodný kostým, aby se podíleli na výzdobě prostor, aby připravili výborné občerstvení, ugrilovali buřty, upekli domácí koláče, uvařili kávu. Pohostit a hlavně obsloužit všech 101 klientů, 7 hostů z DOMU KNĚŽNY EMMY v Neratovicích, 1 kouzelníka, 1 hudebníka a 10 členů souboru FURIANT nebyla jednoduchá věc. A k tomu všemu ještě tančit pro svoji radost, ale také pro pobavení klientů. Ti byli vším tím rušným děním nadšeni. Ještě několik dní poté mezi sebou probírali své zážitky i dojmy z bálu.

Bylo to opravdu moc pěkné a povedené čarodějnické odpoledne.

 

Irena Bártová, aktivizační pracovnice 

 

fotografie z akce ZDE

Adresa

Domov Modrý kámen, poskytovatel sociálních služeb
Nerudova 1470, Mnichovo Hradiště, 295 01

Kontaktujte nás

Telefonické spojení

Recepce: 326 774 051734 313 519

 

 

 

https://www.high-endrolex.com/17